středa 20. května 2009

QuIP boduje

Už se Vám všem jistě někdy stalo, že jste si psali s někým po ICQ. A už se Vám zřejmě taky stalo, že ten "někdo" nepsal přes ICQ, ale přes Quip. A protože Quip není ICQ a naopak, občas to hodí Error. Mno, a takhle mi kamarádka posílala odkaz na video na YouTube. A zkuste jí vysvětlit, že nevíte, jak napsat smajlíka vyplazujícího jazyk do URL. Ono to vlastně vůbec není legrační. Ale zkuste pak něco takového zadat do vyhledávače...V zájmu zachování anonymity mé korespondentky bylo její jméno odborně začmáráno.

Svoje ICQ vám nedám, tak si netahejte triko.

6 komentářů:

 1. "tak teď na mě jeden vyplazuje jazyk a druhej blbě čumí.." :-D

  Chápu tě. Já mám s QIPem podobné problémy. Půlka mých spolužáků ho používá a když mi něco chtějí, tak je to jako při dešifrování enigmy. Český písmena to nějakým záhadným způsobem převrací do azbuky.

  Ale správně by nemělo dělat smajly v URL adrese nic. To potom snad vzít jiný kominikační program.

  OdpovědětVymazat
 2. Ještě doplním, je to "qip", ne "quip". .)

  2Dreamer: Jaký program ty používáš? Je pravda, že qip má dost problémy se šifrováním a kódováním zpráv a třeba na meebo.com mi zprávy přicházejí špatně od lidí, co mají qipa. Pak už také záleží na použitém kódování přímo u tebe. Já používám mirandu (Wolfram3D pack) a spokojenost .)

  OdpovědětVymazat
 3. To Hervy: To "u" tam je schválně - prostě hříčka se písmenky, kterou se baví celý náš ročník a kterou bys asi nepochopil, kdybych ti jí vysvětlila, prostě by ses musel účastnit jedný z našich (nezapomenutelných) přednášek lexikologie Angličtiny.
  Původně to mělo mělo být QuIP, aby to bylo jasný, ale pak mi to nějak uteklo ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Ok, tak to je pak v pořádku :D

  "QuIP" by asi tolik povyku neudělalo :)

  OdpovědětVymazat
 5. Hervy: já používám Digsby. Vždycky mám problém jen s QIPem, ale jen od pár lidí. Ti, co si to umějí nastavit, problém nedělají. Ale už jsem si zvyknul, jsou to stejně jen tři lidi a díkybohu nepíšou často. :D

  OdpovědětVymazat
 6. Gratuluju, mé jméno bylo opravdu odborně začmáráno =o)

  OdpovědětVymazat

Ke každému komentu si nyní můžete napsat ještě jeden zdarma!!!